Сотні примірників «Великої боротьби» молодь Буковини розповсюдила у Збаражі


22.01.2013

Після чотириденної адвентистської конференції в Чернівцях «Generation of Youth for Christ» (скорочено «GYC»), що в перекладі означає «Покоління молоді за Христа», юнаки й дівчата з Чернівецької області, сповнені прагнення служити ближнім, 13 січня завітали з різдвяними подарунками до міста Збаража Тернопільської області.

38 молодих людей, волонтерів християнського видавництва «Джерело життя» на чолі з ініціаторами акції Едуардом Глібкою та Оксаною Бабій щиро привітали мешканців міста з різдвяними святами. Гості побажали їм сімейних гараздів, миру в оселях, міцного здоров’я та живої віри у Бога, а на пам’ять подарували унікальні книги та газети.

Таким чином розповсюдили 728 примірників світового бестселеру «Велика боротьба», який презентує історію християнства в контексті біблійних пророцтв, 84 книги «Дорога до Христа» і 950 примірників газети «Вічний скарб». Збаражани вразили юнаків і дівчат своєю щирістю та гостинністю. Вони дивувалися щедрості християнського суспільства, яке знайшло шляхи, як їх порадувати безкоштовно. У свою чергу, молодь вирішила підтримувати з мешканцями цього міста дружні стосунки й ділитися новинками християнського видавництва «Джерело життя».

«Не військом і не силою, але Духом Моїм…» — говорить Святе Письмо. Молодь Буковини свято вірить у Провидіння Духа Святого, яке особливим чином діє у наші дні: спонукує людей шукати Господа, пізнавати Його велич і дивовижну любов до людини й відповідати на духовні та фізичні потреби суспільства.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS