«Вперше в молитовному будинку в Садгорі…»


29.12.2018

29 грудня 2018 року відбулося унікальне служіння, за своїм змістом, та почуттями членів церкви, в громаді Садгора м. Чернівці, Водне хрещення.

В Садгірській громаді кожного року були люди, які бажали прийняти хрещення, і ці служіння проводились в громадах: Чернівці –Жучка , Чернівці- Центр або ж на р. Прут, але вперше було проведено хрещення в приміщенні церкви Садгора, відколи був побудований молитовний будинок (1998).

Сльози радості на очах родичів, які прийшли підтримати кандидатів до хрещення, посмішки та щира підтримка членів церкви, ось та атмосфера, яка панувала у залі.

Безмежна подяка нашому Господу в піснях та віршах лунали з вуст молоді та хору, за 8 душ, які виявили бажання приєднатися до Божої церкви.

6-ть дорогих сестер– це плоди Садгірської громади, та 2-є молодих людей, це плід Сторожинецької церкви, яка приєдналася до цього Вселенського Свята.

З Словом Божим звернувся до присутніх президент Буковинської конференції, пастор, Іван Степанович Завадюк, який показав в духовних роздумах, важливість хрещення та відродження в житті кожної людини.

Кульмінацією суботнього свята, було проведення служіння «Вечері Господньої», де всі разом, єдині у любові Христовій, з новими членами церкви, були учасниками ногоомиття, та прийняття символів смерті Христової.

Як було підмічено пастором Максимчуком Борисом Івановичем, який приймав участь у служінні: «Він вперше є учасником благословенних обрядів, та служінь, які об’єдналися в одній суботі: закінчення молитовної неділі, вечеря Господня та хрещення»

А, як по іншому ми могли закінчити рік? Тільки, як принесенням духовного врожаю, для нашого Господа.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS