“Кожен день з Ісусом !” у громаді Гусятина


30.12.2018

“Випробовуйте самих себе, чи ви в вірі, пізнайте самих себе” (2Кор.13:5) !!!

Саме над цим запитанням, громада смт. Гусятина, роздумувала на новорічній програмі, яка проходила 30 грудня о 13.00 в приміщенні Церкви.

Завдяки цьому служінню члени громади, приятелі та друзі могли дізнатися і зрозуміти те, що боротьба — це те, що потрібно в нашому житті і якщо Бог дозволить йти по життю без всіляких перешкод — це покалічить, зламає нас, ми не зможемо бути сильними, якими могли б бути...

Хід урочистості був дуже цікавий, лунали пісні, вірші, які прославляють Господа. Духовна частина, яку в єдності провели брат Данило Абрамюк (студент УҐІ) та Абрамюк Юрій Михайлович (Пресвітер), відкрила цікаві факти історії святкування із життя народу Ізраїльтян, часів пророків та Ісуса Хреста. В середині програми відбулося привітання усіх присутніх від керівників відділів місцевої громади. Потрібно відмітити відділ Суботньої Школи, який відзначив, почесними грамотами, активних у дослідженні Слова Божого та у відвідуваності членів дорослого і дитячих класів. В завершенні програми лунали подячні молитви та слова благословіння на 2019 рік. Прийнято рішення проводити “Кожен день з Ісусом !”

Приємним продовженням став святковий та смачний спільний обід, на якому звучали слова вдячності від запрошених гостей та приятелів, спілкування продовжилось...

Р.S.: Громада Церкви АСД смт. Гусятина, Тернопільської області, вітає всіх дітей Божих із НОВИМ 2019 РОКОМ, нехай присутність і благословіння Духа Святого перебувають з усіма вами нині, і повіки віків, АМІНЬ!!!

Подяку складайте са все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі” (1Сол. 5:18) !!!


Автор: ВІ Гусятина

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS