Соціальн-благодійний проект здійснений адвентистами для жителів м.Івано-Франківськ


16.03.2019

З 2-16 березня у місті Івано-Франківськ проходив соціально-благодійний проект «Надія є для кожного».

Для того щоб про цей проект знали жителі міста було розміщено декілька стендів, силами місцевої громади роздано запрошення людям в центральних частинах міста і рознесено по домівках.

Програма проводилася в духовному центрі по вулиці Івасюка,76 у дві зміни: об 11-30 та о 18-30 годин.

Духовно просвітницькі лекції проводив магістр теології, священнослужитель Володимир Степанович Велечук. Протягом двох тижнів Володимир Степанович з ревним завзяттям відкривав людям тема за темою: «Найкраща інструкція для життя», «Глобальна криза землі. Прогнози вчених та Біблії», «П’ять підстав довіряти Богу!», «Кінець світу чи щасливий початок?» і т.д. Всі захоплюючі промови були із супроводом слайдових презентацій.

Медичні лекції «Здоровим бути просто» проводив магістр громадського здоров’я Сергій Константинович Луцький .Наводилися приклади, демонструвалися слайди по серцево-судинним захворюванням, діабету, онкозахворюванню, депресії та інші. Щодня за півгодини до початку програми бажаючі мали можливість пройти медичні виміри: вага та ріст, біологічний вік, вік легень, процентний вміст жиру, вміст глюкози в крові.

Всі лекції були цікавими не тільки для людей , які вперше переступили поріг молитовного будинку, а й тим , хто вже десятки років відвідує церкву.

Щодня неповторну атмосферу у залі створювали музичні оформлення солістами, місцевим хором, молоддю та виступами дітей.

На початку програми розігрувалися християнські книги , а тим , хто не мав Біблії отримували її в дарунок.

У програмі велику увагу було приділено усім присутнім дітям, де вони могли разом співати, виготовляти різні аплікації із паперу і грати в різні ігри , слухати Біблійні історії та отримувати призи.

В перший же день програми за дві зміни було близько 100 людей з них 15 глухонімих. За всю програму в загальній кількості зареєстрованих нараховувалось 112 чоловік.

Заповнений людьми зал свідчив про зацікавленість присутніх до вістки здоров`я і спрагу до Божого Слова.

По закінченні програми жоден з постійних відвідувачів не залишився без подарунка. Як було обіцяно, розіграно і вручено супер приз – дві путівки в Природничо- оздоровчий комплекс «Буковинська Черешенька», сертифікат на продукти з магазину «Здорового харчування» та п’ять безкоштовних масажів в медичному центрі .

Кульмінаційним моментом було урочисте свято-водне хрещення. Пастор церкви Іван Миколаєвич Заверюха та Володимир Степенович Велечук здійснили священний обряд водного хрещення.

15 дорогих душ відгукнулися на заклик Божий і уклали завіт з Господом. Дивлячись на цю подію неможливо стримати емоції …тут і радість і сльози і безмежна подяка Величному і Живому Богу , який так полюбив нас, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне!Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS