Місіонер із Африки поділився досвідами з християнською молоддю в Чернівцях


12.01.2014

У молитовному будинку адвентистів сьомого дня по вул. Коростишевського 6-а в Чернівцях 6 січня відбувся молодіжний вечір відродження місіонерського служіння. Вадим Коржос, що напередодні повернувся з Африки та місцеві пастори провели зустріч, яку відвідали близько ста молодих людей.

Упродовж програми молодь співала пісні, брала участь у конкурсах, отримувала інформацію про нові євангельські проекти, слухала духовні настанови, якими поділилися Олег Осадчук — районний пастор, Мирослав Кізема — пастор громади «Чернівці-10», та керівники відділів Буковинської конференції: Василь Лавренюк — керівник адвентистської міссії, Андрій Воєвідко — керівник літературного відділу та Ігор Тимко — керівник молодіжного служіння.

З неабиякою цікавістю молоді люди слухали Вадима Коржоса, який розповідав особисті досвіди з місіонерського служіння в країні Чад. Лейтмотивом вечора стали слова Оскара Уайльда: «Христос помер не лише для того, щоб врятувати людей, а й для того, щоб навчити їх рятувати один одного».

Ведучі вечора Алла Тамюк та Ігор Величук розповідали прекрасні історії, зачитували вірші, доповнюючи програму, тому три години спілкування промайнули непомітно.

Наприкінці молодіжній аудиторії представили два нових євангельських проекти, після чого пролунав заклик до посвячення Богові, на який відгукнулася половина залу, вийшовши вперед.

До речі, днем раніше близько 40 молодих людей з м. Чернівців здійснили черговий виїзд до сел Валяви та Суховерхова, де подарували жителям сотні книг «Велика Боротьба» та газети «Вічний Скарб».Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS