Адвентисти Буковини влаштували дружній волейбольний турнір


27.01.2014

У Лужанах Чернівецької обл. 12 січня відбулась товариська зустріч волейбольних команд молоді Буковинської конференції Церкви АСД, на яку завітало близько 200 осіб, молодих віком та духом.

У змаганні взяли участь 14 команд з міст Вашківців, Коломиї, сел Магали, Мамаївців, Млинків-Поляни, Недобоївців, Шилівців, Ширівців, дві команди з м. Тернополя, гравці з м. Чернівців — команди громад Жучки, Роши, Садгори, а також 9-ї громади.

Турнір розпочався з духовних роздумів та молитви пастора Олега Осадчука, який процитував слова апостола Павла: «А як хто йде на змаги, то вінка не одержує, якщо незаконно змагається» (2 Тим. 2:5).

Перші партії між командами проходили одночасно в двох спортзалах школи. Під час зустрічі в залі панувала дружня, християнська атмосфера. Вболівальники активно підтримували гравців. Особливу підтримку продемонстрували вболівальники з Тернополя, які згуртовано підбадьорювали свою команду, налаштовуючи на гарну гру та хороший результат.

Варто зауважити, що для учасників турніру не було обмежень у віці, тому представниками команд були як молоді люди, так і ті, хто відчуває себе молодим. Старші люди теж активно вели гру.
Серед команд-аматорів перше місце в турнірі посіли гравці с. Млинків-Поляни, друге — команда с. Магали, а третє — с. Недобоївців.

Після смачного обіду відбувся фінал, у якому взяли участь команди професіоналів, серед яких перше місце здобула команда «Тернопіль», друге місце посіла «Чернівці-Роша» й третє — «Чернівці-Садгора».

Учасники турніру вдячні Богові за всі дари й таланти, якими Він нас наділив, а також за приємно проведений день та можливість поспілкуватися з молоддю із різних куточків Буковини.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS