Зустріч дітей в Хотині


25.01.2014

Церква Адвентистів сьомого дня в м. Хотині 25 січня гостинно відчинила двері для проведення дитячого служіння. Цього дня до громади завітали дітки з громад Хотинського району, а саме з сіл: с. Недобоївці, с. Щирівці, с. Клішківці, с. Малинці, с. Шилівці, с. Грозинці, с. Млинки, с. Поляни та с. Рингача.

Ранкове богослужіння розпочалося із молитви і псалмів. Діти славили Бога піснями, а також розповідали, як вони розносили газети «Вічний Скарб» та книги «Велика Боротьба» в м.Чернівці.

Розпочалася суботня школа діти та дорослі розповідали пам’ятні вірші, після чого по класах проходили уроки.

Особливим у другій частині богослужіння став спів дитячого хору, а також гра дітей пісні «Як олень прагне до потоку» на дзвіночках. Зі словом Божим поділився пастор Павло Кирилюк – президент Буковинської конференції.

Після смачного обіду, організатор даного заходу Алла Гайсан – керівник дитячого служіння БК в обідній час провела «сіті-квест». Для цього об’єднали дітей в групи для виходу в місто. Діти, отримавши фотографії маятників і газети «Вічний Скарб» для того, щоб перехожі, які допоможуть знайти даний пам’ятник і на згадку залишуть подарунок та газету. В місто вийшло близько 140 дітей. За цей час діти не тільки віднайшли те, що було на фотографіях, а й провідали лікарню, адміністрацію міста, аптеки, податкову інспекцію та різні магазини, де залишали в подарунок людям газети.

Коли дітки повернулись в Будинок молитви, в них були червоні щічки та усмішка на обличчі. Дивлячись на діток, можна було сказати, що вони по-справжньому задоволені.

Післяобіднє служіння почалося саме з розповіді дітей, про те, який досвід вони отримали під час програми «сіті-квест». А далі дітки проявили свої знання книги Буття в біблійній вікторині.

В завершенні Алла Омелянівна висловила щиру подяку діткам за їх активну участь в даному заході, а також керівникам дитячого служіння з місцевих громадах за таку чудову готовність дітей у співі та вікторині. Богослужіння завершилося молитвами подяки Богу за чудово проведений день, а також молитви линули і за людей, які отримали цього дня газету «Вічний Скарб».

P.S. На розданих дітьми газетах був надрукований номер телефону місцевого пастора та його дружини. 26.01. пролунав перший дзвінок. В розмові жінка, яка зателефонувала, виявила бажання, щоб їй та її родичам приносили щомісячно дану газету.


Автор: Світлана Тинкуляк
Фото: Юрій Паладійчук

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS