Музей музики


20.02.2014

Ви були коли-небудь в музеї? Напевно кожен мав змогу побувати в цьому закладі, якщо не побувати, то чути про різні музеї світу мав змогу кожен. Грецькі філософи свідчать, що музей – це дім Музи. Всесвітній словник дає таке визначення музею: «музей» – це культурно-освітній та науково-дослідницький заклад, призначений для вивчення, збереження та використання пам'яток природи, матеріальної і духовної культури, прилучення громадян до надбань національної і світової історико-культурної спадщини.

А що таке музей для тебе? Музеї бувають різні: археологічні, краєзнавчі, природничі, літературні, меморіальні, мистецькі, етнографічні, технічні, галузеві та історичні.

А чи доводилося вам чути про музей музики?

Саме під таким гаслом «МУЗЕЙ МУЗИКИ» у Адвентистській церкві смт Берегомет відбувся вечір музики.

Цей чудовий вечір пронісся по музею музики, в якому можна було почути твори світових класиків у виконанні дітей різної вікової групи. В цьому незвичайному музеї були музичні інструменти, про які докладно розповідав гід музею. Кожен виконавець був невід’ємною складовою цього незвичайного місця. Шанованими гостями були вчителі місцевої музичної школи, які з радістю відвідали церкву. А кульмінаційним моментом відзначилася гра духового оркестру, яка стала завершальною нотою даного вечора. Цей момент гри запалив серця кожного присутнього…

У «Музеї музики» лунали звуки, які запали в пам’ять кожному, один вечір таких чудових моментів може вилікувати хворе серце. Якщо ви ніколи не відвідували такого роду заклади, зробіть це обов’язково!

Адже такий музей не залишить байдужим жодне серце. Це те місце, де головною метою є прославити Творця, побачити таланти наших молодших і пізнати істини справжнього мистецтва. Цей музей особливий, адже це музей музики…


Автор: Яна Кльошин

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS