На Буковині відсвяткували другу річницю християнського духового оркестру


15.02.2013

Я буду грати для Бога мого, аж поки живу!» — такою була тема богослужіння, присвяченого другій річниці духового оркестру громад адвентистів сьомого дня міста Заставна та села Малий Кучурів Чернівецької області. Ця урочиста подія відбулася в суботу 2 лютого в приміщенні заставнівської громади, що по вулиці Кіцманській, 16-а. Багато гостей із міста та сусідніх громад завітало на це свято.

Богослужіння розпочав духовий оркестр, виконавши гімн «День цей суботній». Пастор місцевої громади Василь Ткачук привітав усіх учасників колективу й висловив щиру подяку наставникові та диригенту духового оркестру Василю Гаврилецькому за наполегливу працю та вагомий вклад у музичне служіння громади. Ведучі зазначили, що духовий оркестр брав участь у багатьох заходах та богослужіннях Буковинської конференції, а також за її межами.

Секретар Буковинської конференції Юрій Ватаман побажав Господніх благословень та творчих успіхів у музичному служінні на Буковині.

Протягом свята, яке тривало більше двох годин, колектив виконав такі відомі християнські гімни, як «Славу оставил неба», «Христос — надежда христиан», «О, яку людям радість», «О, город вечной красоты!», «Боже Великий, Єдиний», «Затрубит труба Господня» й інші. Свято прикрашали також вірші у виконанні Діани Павлик, Ольги Демиденко та пісні у виконанні Мирослава Павлика та Лідії Волощук.

З духовними настановами із Слова Божого до присутніх звернувся керівник музичного відділу Буковинської конференції Олег Осадчук. Він акцентував увагу на ролі труб в історії ізраїльського народу та в останньому часі історії нашої землі. «Адже остання сурма проголосить спасіння й славний Прихід Ісуса Христа за Своєю нареченою — Церквою із вибраних і освячених людей».

У програмі було також інтерв’ю із учасниками оркестру, яке провела Василина Павлик. Музиканти відповідали на задані запитання та ділилися досвідами, які подарував їм Господь.

На завершення подячного богослужіння у супроводі оркестру всі присутні об’єдналися у співі псалму «Радійте, співайте і славте». Час пробіг непомітно, було враження, ніби програма тривала всього кілька хвилин. Усі були настільки уважними, слухаючі духовну музику, що вкінці богослужіння навіть не хотіли залишати приміщення молитовного будинку.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS