П’ятнадцять юних вірян Буковини утворили слідопитський клуб «Еммануїл»


22.02.2014

В адвентистській церкві села Рингача Чернівецької області 22 лютого на урочистому суботньому богослужінні 15 дітей вступили до лав слідопитського клубу «Еммануїл». Наступного дня до їх занять залучилися ще троє дітей, які виявили бажання відвідувати клуб і вивчати його програму.

Під час ранкового суботнього богослужіння слідопити виголосили обіцянку, закон та заспівали гімн слідопитів. Ігор Тимко, керівник молодіжного відділу Буковинської конференції, звершив посвячення дітей на служіння Богові, одягнув на них краватки, вручив так звані «паспорти» й надихнув усіх проповіддю, а його дружина Наталія виконала чудовий псалом.

Заняття за програмою клубу проходять у громаді щонеділі вже протягом трьох місяців. Вони передбачають вивчення біблійних історій, християнських пісень, принципів здорового способу життя, оволодіння різноманітними спеціалізаціями, ігри. У заходах, не зважаючи на зайнятість через навчання, бере активну участь Ян Шендра, директор місцевого клубу слідопитів і керівник молодіжного відділу громади. Також діє команда помічників. Валерій Паскар, керівник місіонерського відділу та його дружина Тетяна, керівник дитячого відділу, організовують виїзди на біблійні вікторини, відвідування сусідніх громад з дитячими програмами, відпочинок на природі, виїзди на каток, боулінг, катання на «таблетках» на базі «Сонячна долина». Це служіння також підтримує пастор громади Олександр Луцький з дружиною Марією.


Автор: ВІ с.Рингач
Фото: Едуард Тимко

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS