На Буковині «краплини нот» вилилися в «перлини звуків»


15.02.2013

Молодіжний музичний фестиваль під гаслом «Краплини нот — перлини звуків» відбувся 2–3 лютого в громаді адвентистів сьомого дня села Шилівців Хотинського району Чернівецької області.У п’ятницю десятки молодих людей зібралися, щоб прославити Бога піснями, віршами, а також біблійними знаннями. Фестиваль відкрився виконанням сольних, дуетних, колективних творів, декламуванням віршів. Виступ молодіжного хору Хотинського району «Иисус — спасение наше» створював особливу атмосферу, начебто кожна проспівана нотка переливалася в перлини мелодійних звуків.

Президент Буковинської конференції Іван Завадюк привітав молодих людей і представив гостя фестивалю, керівника молодіжного служіння в Євро-Азіатському дивізіоні (ЄАД) Геннадія Касапа.

Геннадій Георгійович розповів: «Я вперше на території Буковини, а тим більше в селі Шилівцях. Мені приємно, що з цього краю вийшло дуже багато служителів, які зараз працюють не тільки в Україні, а й у всьому ЄАД». Пастор Геннадій Касап звернувся до молоді з настановою, в якій порушив питання духовності християнина. Він порадив пильнувати за тим, щоб бути адвентистами протягом усього життя, а не тільки у сьомий день, а також підкреслив, що читання Біблії є конче необхідним для молодих людей сьогодні.
Під час фестивалю відбулася також біблійна вікторина, яку провів керівник молодіжного служіння в Буковинській конференції Степан Гайсан. Завдяки їй молодь мала змогу перевірити свої знання притч Ісуса Христа.

На завершення команди отримали книги в подарунок і грамоти, а кубок за перше місце дістався молоді громади села Недобоївців.


Автор: Ігор Тимко

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS