Волонтери з Буковини відсвяткували Міжнародний день молоді, відвідавши дітей з притулку


15.03.2014

У суботу, 15 березня, адвентисти у всьому світі святкували Міжнародний день молоді, у який віруючі юнаки й дівчата об’єднуються, щоб послужити людям, що мають в цьому особливу потребу. З неабияким натхненням зустріла «свій» день молодь громади с. Магали Чернівецької області, адже цього року свято співпало з початком молодіжного молитовного тижня, який проходить під гаслом «Царство Боже — вічність сьогодні». Волонтери з громади провели благодійний концерт, подарували радість спілкування хворим друзям і відвідали притулок для неповнолітніх дітей в Чернівцях.

Усі богослужіння, починаючи з вечора п’ятниці, молодь проводила самостійно, що було незвичним для членів церкви. Заняття з вивчення Біблії, молитовні читання супроводжувалися співом. Неочікуваним і приємним для всіх став сюрприз, коли пастор Іван Чернушка та керівник молодіжного відділу місцевої громади, вручили кожному представнику молодого покоління почесну грамоту «За активну участь у молодіжному служінні та з нагоди міжнародного дня молоді». Також служителі звершили молитву благословення й посвячення.

Після смачного обіду розпочався благодійний концерт, на який завітало чимало гостей. Присутні насолодились християнським співом, цікавими історіями й просто приємною, дружньою атмосферою. У кінці відбувся благодійний збір коштів, які допоможуть молоді протягом молитовного тижня проводити соціальні акції для друзів з малозабезпечених сімей і інвалідів.
Серед таких акцій декілька вже відбулись. Зокрема, молодь відвідала самотнього приятеля в одній з чернівецьких лікарень, а також свого друга з обмеженими руховими можливостями в с. Припрутті. Обидва потребують фінансової та моральної підтримки. Крім того, молоді люди побували в притулку для неповнолітніх дітей, що знаходиться в Чернівцях по вул. Головній 169.

Адвентисти не тільки пригостили вихованців фруктами, а й проявили любов, беручи діток на руки та розповідаючи їм добрі історії.

У планах молоді — візит до літніх членів своєї церкви.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS