У селі Мамаївцях місцевий клуб слідопитів, якому виповнилося десять років, прийняв до своїх лав нових дітей


22.03.2014

Клуб слідопитів «Лев» адвентистської громади с. Мамаївців Чернівецької області 22 березня відсвяткував своє десятиріччя. Напередодні заходу діти, які бажали стати слідопитами, склали свій перший іспит на здобуття ступеня «Друг» і розповіли пам’ятні «перлинки», а на святковому служінні пройшли посвячення й приєднались до лав слідопитів.

Цього дня членами клубу стали Владислав та Джоанна Ілюк, Інна Кизима, Ірина Маніліч, Володимир Мойсей, Ельза та Лана Горбатюк, які поставили за мету досягти вершин у підлітковому служінні, адже згідно з принципами клубу, слідопит — це справжній друг, вірний супутник, наполегливий дослідник, сміливий розвідник, мужній мандрівник та надійний провідник.

За ці десять років у клубі змінилося не одне покоління учасників. Багато молодих людей отримали гарний досвід та фізичні й духовні навички. Адже головна мета слідопитської організації — підготувати дітей та підлітків до другого приходу Ісуса Христа. Виростити лідерів, які в подальшому зможуть приводити інших молодих людей до Бога, а також своїм життям і поведінкою у суспільстві відображатимуть Його характер. Адже навчаються вони за двома найбільшими книгами, автором яких є Бог — це Біблія та природа.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS