На благодійному концерті в Чернівцях зібрали кошти на лікування хворого юнака


29.03.2014

У громаді адвентистів сьомого дня «Садгора» м. Чернівців 29 березня відбувся благодійний концерт, відвідувачі якого взяли участь у пожертві на лікування юнака Івана Бойчука, що потребує негайної операції за кордоном. На зустріч завітали голова Садгірської районної ради та директор місцевої школи, де навчається хворий юнак, які привітали присутніх і побажали їм успіхів у цій добрій справі. Завдяки акції вдалося зібрати 11 105 гривень.

Програма проходила в теплій, невимушеній атмосфері. Аудиторія насолоджувалась співом дитячого хору, молоді та сольними номерами. Активну участь у заході взяла молодь не лише місцевої громади, а й інших громад Чернівців та навколишніх сіл Хотинського та Кіцманського районів.

Ведучі Віталій Кривой та Уляна Литвенюк упродовж дійства розповідали присутнім про «три бажання Бога»: «полюби себе» — ми можемо зрозуміти свою справжню цінність тільки дивлячись на себе очима нашого Творця; «полюби ближнього свого як самого себе» — Господь бажає, щоб спочатку ми виконали всі дії над собою, а потім пропонували допомогу ближньому; «полюби Бога понад усе» — Біблія дуже яскраво відкриває любов Всевишнього до людини, але Господь також хоче, щоб ми полюбили Його всім серцем і всією душею, дотримуючись Його заповідей.

Зі словами Святого Письма до присутніх звернулися пастор Борис Максимчук та пастор місцевої громади Володимир Козак, який передав зібрані кошти тітці Іванці, оскільки хворий юнак з матір’ю зараз знаходиться на лікуванні в київський лікарні. Гості були задоволені, що такі заходи проводяться, а організаторам було приємно, що їх старання не даремні.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS