На Хотинщині адвентисти посвятили підлітків на духовне зростання в новому клубі слідопитів «Оріон»


05.04.2014

В адвентистській громаді села Ширівців Хотинського району Чернівецької області 5 квітня відбулося посвячення новоутвореного слідопитського клубу «Оріон». Цього суботнього дня вісім підлітків були по-особливому щасливі: вони вперше вдягнули свою святкову форму, адже відтепер на них чекає чесне й духовне життя справжніх слідопитів. Також на богослужінні посвятили одного наставника та двох учасників клубу шукачів пригод.

Дітки вишукались у два ряди і, приклавши руку до серця, проголосили закон та обітницю слідопита, а також виконали гімн, після чого була молитва посвячення. Ігор Тимко, керівник молоді Буковинської конференції, пов’язав галстуки членам клубу, а також вручив їм особисту книгу слідопита «Паспорт». Наостанок зробили загальну фотографію.

У громаді Ширівців багато дітвори, хлопчики та дівчатка не тільки відвідують богослужіння з батьками по суботах — вони є активними учасниками різних служінь, ініційованих старшими членами церкви.

Останні кілька місяців у громаді життя дітей пожвавішало: щонеділі вони приходять в дім молитви, щоб займатися у клубі слідопитів. Тут вони вивчають Слово Боже, знайомляться краще з навколишнім світом, розширюючи свій кругозір. Для них проводяться цікаві конкурси, які розвивають не лише інтелектуальні здібності, а й виховують духовно.
Юні віряни стверджують, що з часом укладуть завіт з Господом через водне хрещення та приведуть до Бога тих, хто ще з Ним не знайомий.


Автор: Дмитро Манюк
Фото: Едуард Тимко

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS