Молоді люди Хотинщини перевірили свої знання книги «Уверенность в невидимом»


13.04.2014

В адвентистській громаді с. Малинців Чернівецької області 13 квітня відбулася вікторина з книги «Уверенность в невидимом», у якій взяла участь молодь Хотинського та Кельменецького районів. Перше місце посіла команда «Ель-Шадай» із громади с. Клішківців, друге місце розділили команди «Маранафа» із смт Кельменців та «7 седьминок» із с. Шилівців.

Розпочався захід привітанням Ігоря Тимка, керівника молодіжного відділу Буковинської конференції. Потім пролунав гімн молоді «Наш Христос — надія», а після нього — молитва. Настановами зі Слова Божого з присутніми поділився пастор Василь Жолобчук. Після духовно збагачених роздумів усі учасники були налаштовані на вікторину, яка складалась із кількох етапів: представлення команд (назва, девіз, вірш або пісня, запитання), та конкурсу капітанів.

Учасники демонстрували гарні знання. У кінці вікторини вся молодь заспівала пісню «Він поруч». Та не лише змаганнями все закінчилось, але й приємним обідом з присмаком щирого спілкування.

Варто зазначити, що завдяки таким зустрічам молодь запалюється бажанням вивчати та досліджувати глибокі біблійні істини. Усі залишились задоволені часом, проведеним у будинку молитви, а наостанок вирішили зробити загальне фото.


Автор: Віта Солом’яна
Фото: Юрій Паладійчук

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS