Учасники конгресу на Буковині розмірковували над призначенням Церкви


20.02.2013

У приміщенні молитовного будинку адвентистів сьомого дня м. Чернівців, що по вул. Турецькій, 10, відбувся конгрес «Церква — центр впливу» для керівників відділів місцевих громад міста, смт Глибока та села Валя Кузьмина. Впродовж лютого в усіх пасторських районах пройдуть подібні заходи, спікерами яких будуть представники адміністрації та керівники відділів Буковинської конференції.

8 – 9 лютого в Чернівцях близько трьохсот християн інакше поглянули на особисту участь у служінні завдяки натхненним проповідям, уроку суботньої школи, семінару та часу для запитань і відповідей. Конгрес розпочався в п’ятницю ввечері, при зустрічі суботнього дня. На богослужінні пролунав заклик із Біблії: «Рятуй взятих на смерть». Вранці після молитовного часу вчитель суботньої школи місцевої громади Альона Шишуряк переконувала присутніх не повторити помилок втрати віри Єви та Адама, скоєних ще в Едемському саду.

Пастор Іван Завадюк у духовних роздумах запрошував учасників відкрити серця для впливу Святого Духа. Важливою частиною зустрічі була презентація «Церква — центр впливу», в якій Іван Степанович розповів про можливі напрями служіння керівників відділів у місцевих громадах. Основне порівняння було взяте з вислову Е. Уайт: «Церква — це вулик, в якому немає нероб».

Під час конгресу присутні також слухали духовні пісні у виконанні солістів Світлани Докаш та Олеся Деркача під акомпанемент Миколи Ринжука. На завершення заходу віряни скористалися можливістю поставити запитання та отримати на них відповіді, висловити пропозиції щодо розвитку церкви.


Автор: Ігор Тимко

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS