На зустрічі євангелістів Івано-Франківської області розповіли, як громади можуть служити населенню


18.05.2014

У приміщені адвентистської церкви м. Івано-Франківська 18 травня відбулася зустріч, присвячена задоволенню соціальних та духовних потреб населення, яка зібрала близько 100 представників усіх громад області. Євангелісти й ті, хто бажає приєднатися до їх лав, прибули з метою почути стратегію служіння церкви людям.

Зі словами привітання до присутніх звернувся Павло Кирилюк, президент Буковинської конференції (БК). Основні види євангельської діяльності у своєму виступі представив Віталій Гунько, секретар БК. На слайдах показали перелік заходів, які б могла здійснити на своїй території та чи інша громада. Серед них — служіння хворим, допомога сиротам і вдовам, відкриття кабінетів здоров’я та магазинів здорового харчування й багато інших видів служінь.

На екрані демонстрували відеосюжети з територій, в яких така діяльність уже здійснюється. Рух євангелізму діє як у маленькій майстерні з ремонту взуття, так і у великому оздоровчому санаторії. У кожного є можливість застосувати різноманітні засоби для реалізації своїх талантів, тільки було би натхнення.

У кінці свого виступу Віталій Мірчович запросив пасторів здійснити молитви за тих, хто має залежності, за місіонерську роботу, дітей та онуків, домашні церкви, зцілення духовно і фізично хворих. Семінар про методи євангелізму провів директор Відділу здоров’я Василь Лавренюк.

Наприкінці Павло Іванович подякував учасникам та організаторам конгресу, а також звершив молитву благословення для всіх присутніх. Кожен отримав подарунковий набір книг «Школа духовного зростання і наставництва» та багато іншої літератури та плакатів.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS