Вокально-інструментальний колектив та натхненні проповіді порадували вірян у Шилівцях


17.05.2014

У молитовному будинку адвентистів сьомого дня с. Шилівців Чернівецької області вокально-інструментальний колектив під керівництвом Валентини Мельничук 17 травня провів урочисте богослужіння, порадувавши вірян живою музикою, чудовим співом, а також натхненною проповіддю Слова Божого.

Центральною темою ранкової зустрічі стала сім’я. Валентина Федорівна, супроводжуючи свій виступ прикладами, наголосила, що моральні цінності, закладені саме в сім’ї, людина несе протягом усього життя. Виховуючи дітей в любові до Бога, батьки закладають фундамент визнання Господа як свого Творця й Спасителя на всі наступні покоління, а приклад батьків може бути як позитивним, так і негативним.

У духовних роздумах після обіду присутні слухали про події, які передують другому приходу Ісуса Христа. Про те, як ми можемо нести цю звістку своїм ближнім, сусідам чи на своєму безпосередньому робочому місці.

Прекрасна музика, спів і настанови зі Святого Письма ще довго будуть звучати в пам’яті братів і сестер Шилівської громади, які щиро вдячні Господу, учасникам та організаторам за цю зустріч.


Автор: Юлія Бабин

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS