Підлітки церкви села Недобоївців утворили десятий клуб слідопитів на Буковині


17.05.2014

В адвентистській громаді с. Недобоївців Чернівецької області 17 травня відбулося посвячення підлітків, які вступили до лав новоутвореного клубу слідопитів «Єгошуа». 17 юних вірян стали учасниками десятого клубу на території Буковинської конференції (БК).

Ранкове богослужіння розпочав духовий оркестр. Звуки християнських пісень лунали цього суботнього дня у дворі молитовного будинку. Урочисту атмосферу створювали спів церковного хору, святкова проповідь. Зворушливим виявився невеличкий виступ діток, що заспівали пісню й розповіли вірші.

Ігор Тимко, керівник молодіжного служіння БК, ознайомив громаду з цілями та напрямками слідопитського служіння, а також запросив підлітків вийти на сцену, де вони проголосили обітницю, закон та виконали гімн клубу.

Після молитви всім посвяченим пов’язали краватки та вручили слідопитські паспорти. Пресвітери громади Сергій Тенкуляк та Евген Чаущак побажали їм успіхів та вірності в дотриманні проголошених обітниці та закону.

Роман Шевчук, директор клубу, вручив від громади маленькі подарунки, які нагадуватимуть діткам про особливий день їхнього посвячення. Потім слідопити зробили загальну фотографію новоутвореного клубу і разом із дорослими продовжили спілкування за смачним обідом.


Автор: Олександр Яколюда
Фото: Олександр Яколюда

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS