Біблійна вікторина у громаді села Селятина надихнула молодь досліджувати Слово Боже


11.05.2014

У селі Селятині Чернівецької області 11 травня відбулась вікторина за християнською книгою «Уверенность в невидимом», у якій взяла участь адвентистська молодь Путильського та Вижницького районів. Учасники заходу показали творчі здібності й ґрунтовні знання, які накопичували протягом декількох місяців, а також здійснили екскурсію на одну з гір.

Недільного ранку в селятинській церкві зустрілись хлопці та дівчата з громад смт Путили, м. Вижниці, сіл Коритного, Карапчіва, Сергіїв, Банилова та місцеві адвентисти. На початку молодь виконала разом пісню «Він поряд», після чого пастор Григорій Петрейко надихнув молодих людей настановою зі Слова Божого та звершив загальну молитву. Юрій Лютик, районний керівник молодіжного служіння, очолив журі.

Протягом двох годин команди активно проводили час у будинку молитви. У першому конкурсі придумували назву команди, девіз, а також авторські привітання. На наступному етапі відповідали на вибрані запитання, розгадували ребуси та малювали хронологічні карти. Усі були добре підготовлені і в дружній обстановці гарно попрацювали.

Віряни місцевої громади гостинно прийняли молодих людей, а після смачного обіду влаштували цікаву прогулянку. Природа в цій місцевості захоплювала та переповнювала радістю кожного. На одній з вершин гори молодь активно відпочивала, провела цікаві ігри та конкурси, а також влаштувала смачний пікнік. На згадку зробили загальну фотографію.


Автор: Тетяна Калинчук
Фото: Едуард Тимко

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS