На Буковині адвентисти відсвяткували День матері й провели урочисту програму для дітей та їх батьків


10.05.2014

Будинок молитви адвентистів сьомого дня м. Сторожинця Чернівецької області 10 травня ледве вмістив усіх бажаючих побачити програму «Батьки і діти», спрямовану на ствердження сімейних цінностей.

Відкрив захід інструментальний оркестр під керівництвом Валентини Мельничук. Майстерно виконані твори засвідчували про безмежну любов Творця до кожного із нас, а також вдячність Йому й велику повагу до наших земних батьків і матерів.

Присутні дізналися багато цікавого від ведучих — пастора Степана Гайсана та його дружини Алли про цінність часу у вихованні діток. З теплими словами привітання й побажанням, щоб ця зустріч була не останньою, звернувся до аудиторії пастор Олександр Глушківський. Духовні роздуми президента БК Павла Кирилюка змусили присутніх подивитися на своє життя з іншого боку, тому багато хто нишком витирав сльози. Неабияке захоплення викликав виступ діток громади, коли вони у віршованій формі розповідали про родини. Бабусі з дідусями почули багато нового й цікавого про себе. Надовго запам’ятається вірш, який розповів шестирічний Степан Кусяк про свою родину, оскільки в кінці він голосно пояснив: «Дідусю, це я тобі розказав цього вірша!».

Усім присутнім у залі жінкам вручили троянди, а запрошеним — ще й святкові конверти з духовною літературою, газетою «Вічний скарб» з нагоди Дня матері. Дуже радісно відгукнулися дітки на заклик Павла Івановича вийти вперед для звершення молитви благословення.

Для молодих сімей і їх діток свято продовжилося наступного дня. Вони разом, узявши святкові конверти й квіти, пішли в місто, щоб привітати жінок зі святом матері. Усі, хто отримав такий неочікуваний подарунок, були щиро здивовані й від хвилювання не відразу знаходили слова вдячності.

Організатори впевнені, що такі програми корисні тим, що згуртовують членів громади в пості й молитві. А в людей віряни прагнуть викликати особисте бажання досліджувати Біблію, шукаючи особистих тісних стосунків з Господом тут на землі, щоб колись бути з Ним у вічності.<Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS